Hakkımızda

Karaçor Nakliyat, Eskişehir evden eve nakliye sektöründe ekonomik fiyatlarla parça ve tüm eşya nakliyesi konusunda profesyonel destek vermektedir. Farklı kapasitelerde uygun  araçlarımızla az miktarda eşyanızı da dolu ev eşyasını da zamanında güvenli bir şekilde nakledebilmekteyiz.


Modern donanımlarımız, güler yüzlü ekibimizle müşteri odalı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Eskişehir parça eşya taşıma firması olarak en doğru maliyetlerle en sorunsuz taşımayı gerçekleştirebilmek hedefiyle çalışmaktayız.

Evden eve nakliyat sürecini hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için ekibimizle titizlikle çalışmaktayız. Taşınma günü ve saatini belirlerken her açıdan en doğru anı gözetmekteyiz. Ana caddelerde yaşayan ailelerin, öğrencilerin evlerini araç girişine uygun olan saatlerde gerçekleştirmekte, tam zamanında bitirerek hızlı bir sona ulaştırmaktayız.

Asansörlü nakliyat seçeneğimizle müşterilerimize en üst katlarda bile  risksiz, hızlı ve profesyonel bir şekilde taşınma garantisi sunuyoruz. Seçtiğiniz gün ve saatte tam teçhizatlı ekibimizle adresinizde oluyor, seri şekilde işimize başlıyoruz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım