Hizmetlerimiz

Ofis İşyeri Taşıma

Ofis ve büro taşımacılığı, titizlik ve hız isteyen bir iştir. Ev eşyasından farklı olarak büro evrakları ve elektronikler taşınırken karışmamalı veya herhangi bir darbeye maruz kalmamalıdır.


Karaçor Nakliyat olarak bizler işinizde hiçbir aksamaya, gecikmeye sebep olmadan her eşyayı aynı eski yerleşimindeki düzeniyle yeni adresine ulaştırmaktayız.

Ofis taşıma işimizde eşyaları önce sınıflandırıyor, odalara göre gruplayarak o şekilde taşımaya başlıyoruz. Çalışma masaları, kütüphaneler, özel araç gereçlerin sökümü için yanımızda uygun ekipmanlarla gidiyor ve hızlı bir şekilde parçalanıp demonte hale gelmesini sağlıyoruz.

Ofislerde taşınmada en büyük riskle karşılaşan evrak ve dosyaları özel kolilerle sınıflandırıp numaralandırarak taşıyoruz.  İş yeri taşımacılığında en büyük öneme sahip olan hızlı olma ilkemizden taviz vermeden güvenle taşıma yapıyoruz.

Eskişehir büro nakliyat firmaları arasında hızı ve düzenliliğiyle öne çıkan Karaçor Nakliyat’a her türlü taşıma sürecinde güvenle başvurabilirsiniz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım